Een paar jaar geleden kocht ik een nieuwe deurbel, want de oude was kapot. Die gaf geen geluid meer en dan heb je er helemaal niets aan! Die bel deed het goed, maar hij vrat batterijen! Na een paar maanden was de batterij al weer leeg! Er wordt helemaal niet zo vaak aan mijn deur gebeld, maar de batterij liep wel leeg. Dure batterijen moesten in no time al weer vervangen worden. En kort geleden deed de bel ook met een nieuwe batterij niets.
Definitief kapot dus.
Ik heb nu gekozen voor een bel zonder batterijen.
De ontvanger stop je in het stopcontact en de deurbel functioneert door middel van de kracht die je uitoefent op de drukker. Een draadloze kinetische deurbel, met regelbare geluidssterkte.
Deze keer niet online besteld, maar gekocht bij een bouwmarkt in de buurt.
Wij hebben nog een ouderwetse trekbel. Helaas mijn man hoorde die niet meer. Dus al een tijdje een elektrische bel er bij. Gelukkig vreet die geen batterijen
BeantwoordenVerwijderenOh! Dat hadden wij thuis vroeger ook! Gewoon mechanisch werkt altijd!
VerwijderenWij hebben gewoon een ouderwetse "klingel"bel met een touwtje. En als we het niet horen, dan klippen ze wel op het raam. Niks electrische bel of draadloos of weet ik niet wat ...
BeantwoordenVerwijderenAls mijn deurbel stuk is en woningbouw doet er niets aan, dan mogen ze op de raam kloppen :)
VerwijderenWelke bel heb je gekocht en waar? Ik moet ook mijn deurbel vervangen.
BeantwoordenVerwijderenBij de Praxis: https://www.praxis.nl/elektra/huisbeveiliging/deurbellen/draadloze-deurbellen/exin-gong-plugin-beldrukker-kinetisch-licht-zwart/10319814
VerwijderenDankjewel voor de informatie.
VerwijderenEen tip: wij hebben 1 via bol. Daarbij kan je nog een stekker in de ontvanger steken waardoor je dat stopcontact niet ‘kwijt’ bent.
VerwijderenTess
Wij gaan toevallig vandaag zo’n deurbel als jij hebt gekocht ophangen!
BeantwoordenVerwijderenWij wilden ook 1 zonder batterijen.
Tess
Ik heb geen bel maar een metalen klopper!
BeantwoordenVerwijderenOh heerlijk, die zou ik ook wel willen :D
Verwijderenheeft niemand meer een gewone ouderwetse bel?een druk knopje aan de buitenkant en aan de binnenkant van de deur zo'n metalen ronde kap, hier nog wel pas een opknapbeurt gehad van mijn man.wil ook helemaal geen moderne,een klopper of bel liever ook niet meer ,ooit geprobeerd maar in een klein huisje komt het geluid erg hard aan,blijkbaar denken mensen dat ze flink tekeer moeten gaan zodat we het horen
BeantwoordenVerwijderenJa hoor, wij hebben een superleuke oude bel, een leeuwekopje waar je de tong van naar beneden duwt en dan een ouderwetse gong in de gang.
VerwijderenHij is blijkbaar ook fijn om belletje bij te trekken. Groet, G
Een neef die jaren terug 14 was, installeerde een deurbel die allemaal deuntjes laat horen. Mensen worden rustig van het melodietje. Ik heb de oude deurbel nog in bezit.
BeantwoordenVerwijderenHelaas heeft de ouderdomsdoofheid hier in huis toegeslagen. Onlangs stond er ‘s avonds onaangekondigd een aangetrouwde neef voor de deur. Ik zat in de kamer een YouTube filmpje te beluisteren. O gruwel, hij moest aan het raam aankloppen. Mijn huis en omgeving werden afgebroken. Zij wonen in een grote bungalow aan zee. Helaas is park midden Delfland wel mooi, en op 80 meter afstand, maar ja, dat zie je niet direct, laat staan, wanneer je onverwacht aanbelt of aanklopt. Ik kreeg een familieboek van zijn gezin. Want inmiddels 60 jaar getrouwd.