woensdag 9 september 2026

Ineens was het genoeg

Al bijna 4 jaar deed ik met mijn telefoonhoesje van mijn telefoon die net zo oud is. Het hoesje was afgeragd en beschadigd, maar deed wel wat het moest doen: mijn telefoon beschermen. 
Maar het zag er vreselijk uit!
Kijk maar:

voorkant

achterkant


buitenkant
En ineens was het genoeg. Te oud en te lelijk!
Daarom ging ik zoeken of er voor mijn type telefoon nog een hoesje te koop was. En ja hoor, precies zo'n zelfde hoesje.  Zelfde kleur en de prijs was zelfs hetzelfde als in november 2022. 

Ik las kortgeleden bij mevrouw Hoefnix over haar plannen om lang met haar mobiele telefoon te doen.  En dat ben ik ook van plan. 
Maar niet zonder een nieuw hoesje. 
nieuw!

10 opmerkingen:

  1. Haha, heel herkenbaaar. Die van mij ziet er nog erger uit. Denk dat ik ook maar eens een nieuwe hoes moet aanschaffen.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Kunstleer gaat lelijk bladderen en dat gaat je nieuwe hoes ook weer doen. Betaal meer en koop een echt leren hoesje. Gaat heel veel jaren mee en ziet er dan nog mooi uit.

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Het echte leer gaat dan misschien heel veel jaar mee, maar mijn telefoon uit 2022 niet. Dan is hij echt te oud.

      Verwijderen
    2. ..en dan past dat mooie leren hoesje niet meer.. want elke keer (b)lijken de afmetingen van telefoons weer anders waardoor het vorige hoesje net niet meer past.

      Verwijderen
  3. IK heb mijn telefoon op mijn verjaardag gekregen, dat betekent dat ik hem eind oktober al zeven jaar heb. Ik heb een doorzichtige siliconen 'sleeve' en die is wel verkleurd maar dat zie je niet. De telefoon doet het ook nog, ik verwacht wel dat er binnen nu en een jaar een nieuwe moet komen ivm updates die niet meer kunnen. Maar so far so good, alles doet het nog!

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Paar weken geleden heb ik mijn telefoon per ongeluk in het water gegooid. Ik had buiten sperziebonen zitten schoonmaken, halve emmer vol en voor blancheren doe ik die nog half uurtje in water om zich vol te zuigen, ging naar binnen met telefoon bovenop de bonen en kiepte alles in de bak water, zag niet dat de telefoon meeging, geval van teveel tegelijk willen doen. Half uur Tour de France gaan kijken, en ondertussen was de pan om te blancheren aan de kook. Ging bonen in vergiet gooien en kwam mijn telefoon tegen! . Eindresultaat, hoesje had het niet overleefd, de telefoon gelukkig wel, na 24 uur drogen ging hij meteen weer aan.

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Zo kocht ik na 18 jaar nieuwe canvas fietstassen voor mijn niet-elektrische fiets. De tassen waren nog heel, maar sloten niet meer goed en waren verbleekt tot armoedig grijs. Ik ben heel blij met mijn nieuwe fietstassen, die ik weer dicht kan klikken en waar geen regen in komt. Mijn fiets laat ik jaarlijks nakijken bij een goede fietsenmaker.

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Prima, als iets echt op is is het tijd om te vervangen. Ik kijk altijd wel even op MP

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Heb je je oude hoesje wel vriendelijk bedankt?

    BeantwoordenVerwijderen

Reacties zijn welkom, maar kwetsende reacties naar mij of anderen, reclame en ook reacties met naar mijn mening onjuiste informatie worden niet geplaatst.
Over verwijderde of niet geplaatste reacties ga ik niet in discussie.