maandag 12 oktober 2026

Glasvezel

Bij de post zat een aankondiging: KPN gaat glasvezel aanleggen.  Al heel binnenkort tot aan de gevel en daarna binnen.  
In de meterkast.  
Nu is het mij niet duidelijk of er daarbij ook weer onder de vloer gewerkt moet worden om die ca 2 meter tussen voorgevel en meterkast te overbruggen.  
Ik vrees van wel.  Mijn woning kent 1 vloerluik en dat zit helaas niet achter de voordeur,  maar in mijn voorraadkast en daar staat een stellingkast met voorraad boven op. 
De communicatie over de aanleg van glasvezel is onduidelijk.  Moet ik alles weer uit die kast halen,  of niet? De meterkast staat op de betonnen vloer en in dat stukje vloer zitten gaten voor de gasleiding,  de waterleiding en de stroomvoorziening.  De leidingen komen uit onder de vloer en zijn toegankelijk via het vloerluik. 
Voor de vernieuwde gasleiding moest zelfs mijn stoepje opgebroken en opnieuw aangelegd en toen moest mijn vloerluik ook toegankelijk gemaakt worden. Zucht, alle voorraad moest uit die kast. 

De aanleg van glasvezel maakt internet en tv vrijwel zeker beter en sneller, en dat is vast en zeker fijn, maar ik vrees voor weer veel gedoe door de onhandige plek van mijn vloerluik. 

Heb jij ervaring met aanleg van glasvezel in jouw woning? 

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Reacties zijn welkom, maar kwetsende reacties naar mij of anderen, reclame en ook reacties met naar mijn mening onjuiste informatie worden niet geplaatst.
Over verwijderde of niet geplaatste reacties ga ik niet in discussie.