Welkom bij Zuinigaan

Dit weblog gaat over bezuinigen, consuminderen en nog meer, want een mens is tenslotte meer dan alleen een consuminderaar, of zo je wilt een vrek. In '07 kocht ik mijn huis, in december 2018 word ik 66 jaar en mag ik met pensioen, want dan krijg ik mijn AOW. Ik heb een pensioengat van 20 jaar. Ik verkeek mij op de kosten van een koophuis en constateerde dat ik financieel vanaf mijn 66e jaar nogal krap zou komen zitten, vooral vanwege het pensioengat. Dus daar ging ik wat aan doen en op deze weblog vind je mijn berichten hierover.

zondag 23 oktober 2011

Boodschappen week 42

In week 42 heb ik veel gekocht. Ik heb mijn budget ruimschoots overschreden.Wat kocht ik?


Week 42   van 17 - 24 okt 2011
WAT      *=aanbieding    @=afgeprijsd     WAAR PRIJS
bananen AH 0,99
peren* AH 0,80
mandarijnen* Supercoop 1,25
abrikozenjam AH 1,42
vruchtenhagelslag* AH 1,09
eieren, 6 stuks* AH 1,29
brinta AH 1,05
melk, houdbaar, 12 liter AH 5,62
saksische leverworst AH 0,45
leverworst AH 0,65
kaas, Milner AH 2,49
kaas, jong belegen AH 4,29
sperziebonen, diepvries 450 gr AH 0,63
trostomaten, 560 gr. AH 0,69
broccoli, 330 gr AH 0,39
winterwortelen, 1 kg AH 0,79
zuurkool, 1 kg AH 0,59
vissticks, 10 stuks AH 0,61
roeryoghurt, 2x halve liter AH 0,78
kipfilet Supercoop 4,19
spekreepjes AH 1,58
crème fraîche AH 0,39
yoghurt, 1 liter AH 0,78
chocolade AH 0,33
stroopwafels AH 0,64
limonadesiroop Supercoop 1,85
volkoren meel, 1 kg AH 0,89
ananasstukjes in blik AH 0,72
perziken in blik AH 0,72
TOTAAL week 42 37,96



Zoals je ziet een flinke voorraad: 3340 gram groenten, 12 liter melk, 6 eieren, kipfilet, vissticks, spekblokjes, beleg etc Ik heb vrij veel eters gehad, daarom kocht ik ook meer boodschappen dan anders.

Interessant in de volgende week:
AH
Rundergehakt: 2,59 per pond
Spruiten 49 cent per pond
Jonagold appels 59 cent per kg (ik houd niet zo van deze soort appels, maar anderen misschien wel.
Brood: 2 voor 2 euro (Zaanse snijders)
Amaryllis (bloemen) 2 stuks voor 5 euro

C1000 (t/m 25 oktober)
prei, 1 euro per kg
bananen voor de helft van de normale prijs

6 opmerkingen:

  1. 'k Blijf me iedere keer weer verbazen hoe je dat doet!
    Groet

    BeantwoordenVerwijderen
  2. jeetje wat goed. zoveel boodschappen en dat zo;n laag bedrag

    BeantwoordenVerwijderen
  3. zit er nog vis ook in voor EuR 0,61 per 10 stuks vissticks ? (denk aan vangen, verwerken, verpakken en transport).
    Groetjes Kees

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Hoi Zuinigaan,

    Op hoeveel personen is jouw boodschappenlijst gebaseerd? Zelf heb ik een gezin van 5 personen, waarvan 2 pubers en 1 10-jarige. Mijn Lidl-boodschappen deze week waren 78,- en AH 25,--, dus gedeeld door 5 personen is dat 20,60 pp voor deze week ; door 7 dagen is minder dat 3,-- per dag.
    Ik heb per dag 1 kilo groenten, 1 liter dessert, 1 liter melk, 500 gram vlees en 1 brood nodig.
    Per week gaat er verder 5 kilo aardappels en 4x 500 gram pasta of rijst, 5 kilo fruit, een kilo kaas, 500 gram vleeswaren, 1 pot of pak zoet beleg doorheen.
    Verder wordt hier natuurlijk ook gensnoept en gesnackt met opgroeiende kinderen, maar dat beperken we zoveel mogelijk

    BeantwoordenVerwijderen
  5. mijn naam onder het stukje vergeten sorry

    groetjes,

    Dorothé

    BeantwoordenVerwijderen