Ik heb al wel 5 jaar maar twee BH's, ik ben er heel zuinig op, maar tja, ze zijn niet zo goed meer, dat kan ook bijna niet anders na 5 jaar. Ik draag lang niet altijd een BH, want eigenlijk houd ik niet van die dingen. Ik stam nog uit de tijd waarin de vrouwenbeweging BH's massaal in de ban deed en het schijnt dat er ook BH's verbrand werden. Dat was ergens rond 1973 of 1974 of zo. Ik heb zelf nooit BH's verbrand, ik heb gewoon geen nieuwe meer gekocht.
Ik heb destijds jarenlang geen BH gedragen, ik vond het wel prettig dat het niet hoefde. Tegenwoordig vind ik dat ik op mijn werk een BH moet dragen, dus draag ik 2 dagen de ene, 2 dagen de andere en dan doe ik ze in de was. Ik vind dat een BH kopen, of maar liefst 4 tegelijk (dat deed ik nog nooit eerder!), buiten de afspraak valt om geen nieuwe kleding te kopen. Die afspraak staat gewoon nog. Het gaat tenslotte om noodzakelijk ondergoed en ze waren lekker goedkoop
Geen opmerkingen:
Een reactie posten
Reacties zijn welkom, maar kwetsende reacties naar mij of anderen, reclame en ook reacties met naar mijn mening onjuiste informatie worden niet geplaatst.
Over verwijderde of niet geplaatste reacties ga ik niet in discussie.