Iedere week noteer ik mijn gasverbruik en schrijf ik daar
wekelijks een blogje over. Niet voor iedereen interessant, maar voor
mensen die volop bezig zijn met zuinig stoken en een laag stroomverbruik
een aardig onderwerp.
Mijn gebruik in de afgelopen week (week 3):
GAS -> 15,5 m3.
In week 2 gebruikte ik 16,5 m3.
STROOM -> 12 kWh
In week 2 gebruikte ik 13 kWh.
Wat kost dat verbruik van deze week?
Kosten van mijn verbruik deze week, uitgaande van 71 cent per m3 gas en 24 cent per kWh: €13,88.
En
zoals altijd: dit zijn alleen de verbruikskosten, de overige kosten,
zoals vaste leveringskosten en netwerkbeheerkosten komen daar nog bij.
Over besparen en bezuinigen en over met pensioen zijn. En ook over leven in de huidige tijd!
zondag 19 januari 2020
Gas- en stroomverbruik in de afgelopen week
Labels:
Energieverbruik

Ooit opgeleid als bibliothecaris (1974) en maatschappelijk werker (1984). Van 1999 – 2019 werkzaam in het HBO en sindsdien met pensioen. Vanaf de aankoop van mijn huis in 2007 blogger met als centraal thema zuinig leven en besparen. Sinds 2016 oma van inmiddels 4 leuke kleinkinderen.
zuinigaan@gmail.com
2 opmerkingen:
Reageren is leuk, graag zelfs, maar kwetsende reacties naar mij of anderen, reclame en ook reacties met naar mijn mening onjuiste informatie (bijvoorbeeld complottheorieën of fascistische opmerkingen) worden niet geplaatst.
Over verwijderde of niet geplaatste reacties ga ik niet in discussie.
Abonneren op:
Reacties posten (Atom)
Ik zat deze week hoger met gas...zal komen door de griep die hier heerst.Daardoor had ik meer behoefte aan comfort, hogere temperatuur in huis en warme langere douches.
BeantwoordenVerwijderenIk stook ook altijd veel meer als ik grieperig ben. Een beetje koorts en dan zet ik de thermostaat op tenminste 21 graden! Automatisch betekent dat een verhoging van het gasverbruik.
Verwijderen