zondag 16 maart 2025

Mijn stroom en gasverbruik in week 11 + teruglevering

Hierbij weer mijn zondagse blogje over mijn energieverbruik. Voor iedereen die daarin geïnteresseerd is en zijn/haar verbruik wil vergelijken.

Wat verbruikte ik in week 11 in mijn woning van 130 m²?

GAS  6

Ter vergelijking: in week 10 verbruikte ik 5,9 m³ gas.

STROOM
Ik kreeg van het net geleverd:  7 kWh
Ter vergelijking: vorige week kreeg ik 9 kWh geleverd.
Mijn zonnepanelen leverden  33,6 kWh en ik leverde 27,66  kWh terug. Voor eigen gebruik van de zonnepanelen gebruikte ik dus 5,94  kWh.
Dat brengt het totaal van mijn stroomverbruik in de afgelopen week op 12,94  kWh.
In de week er voor, in week 10, verbruikte ik in totaal 15,3  kWh.

Zonnepanelen
De panelen leverden in de afgelopen week 36,6  kWh.  Een jaar geleden was dit in week 11 maar 22,8  en in 2023 was dit 29,1 kWh. . Je kunt aan de productie van de zonnepanelen heel goed zien dat de afgelopen week een bijzonder zonnige week was!

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Reageren is leuk, graag zelfs, maar kwetsende reacties naar mij of anderen, reclame en ook reacties met naar mijn mening onjuiste informatie (bijvoorbeeld complottheorieën of fascistische opmerkingen) worden niet geplaatst.

Over verwijderde of niet geplaatste reacties ga ik niet in discussie.