maandag 3 november 2025

Vier maanden lang vaak naar de film!

Gisteren heb ik een gereduceerd abonnement op de bioscoop aangeschaft. Voor 46 euro, dat is €11,50 per maand, kan ik onbeperkt naar de film. Desgewenst 3 op één dag. Dat laatste deed ik ooit, maar dat was duidelijk veel te veel voor mij, haha.
Eens een keer 2 op één middag zou misschien nog gaan, maar verder niet. 
Een filmticket kost normaal €14,-, dus als ik één film per maand ga zien, dan heb ik mijn "investering" al terugverdiend. 
Waarom een gereduceerd abonnement bij de P**hé? Voornamelijk omdat ik dat al veel vaker gedaan heb. Het is mijn 5e of 6e keer dan ik een aantal maanden lang een abonnement heb op deze bioscoop. Ik weet precies wat ik kan verwachten, waar ik moet zijn en waar de toiletten zijn. Het er naar toe reizen met de bus is ook heel gemakkelijk. Ik ben blijkbaar nogal een gewoontedier. Ook het kiezen van een stoel is een vaste gewoonte. Helemaal bovenaan in de zaal. Mijns inziens gewoon het beste plekje. 

De prijsreductie is een aanbieding van de AH

Er zijn soorten films die ik niet zo kan waarderen, met name films met veel geweld hoeven voor mij echt niet. Misschien vind ik in andere bioscopen meer aanbod voor mijn smaak, maar ik verwacht dat er genoeg aanbod voor mij is om tenminste 2x per maand of misschien wel 1x per week naar de film te gaan. 
Goed genoeg.

Gisteren zag ik Eleanor the Great: met thema's als ouderdom, familie, rouw en verraad, met een nu 95 jarige actrice. Een voorpremière. Ik had vorig jaar een film gezien met deze actrice in de hoofdrol en die film vond ik heel leuk!

9 opmerkingen:

  1. En op tijd opzeggen, hè? Het loopt niet automatisch af na vier maanden.

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Ja, ik weet het, dat moet tenminste een maand voor afloop van die vier maanden. Ik heb het al genoteerd in mijn agenda.

      Verwijderen
  2. Wat leuk!
    Man en ik kijken graag films, maar we komen eigenlijk nooit toe aan bioscoopbezoek. Misschien ook eens denken over zo'n kaart. Een vriendin van mij gaat echt heel vaak overdag. Lekker rustig

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Ik vind overdag ook heel prettig, ik ging gistermiddag en morgenmiddag naar de film.

      Verwijderen
  3. Ik ben zoo blij met onze Cineville pas.. zeker 8 films per maand zien we. Bieke

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Hallo Aafje,
    Ja als je graag naar de bioscoop gaat is dit heel erg fijn.
    Ik heb een abonnement waar ik 9 euro voor in de maand betaal.
    Daarvoor kan ik naar 1 film per maand.
    Sommige tijden is er geen leuke film en spaar je de tegoed op.
    En dan soms heel veel achter elkaar, en dat is dan super fijn🦋.
    Ook vraag ik op mijn verjaardag een tegoed kaart voor de 🍿 film, en kan ik soms nog vaker, heerlijk.

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Dat is heel goedkoop. Toch zou ik er zelf geen gebruik van maken, als het voor de bioscoop hier in het dorp zou kunnen. Je zit er heel ongemakkelijk. Slechte stoelen en een tochtige ruimte. De keer dat ik er ging, kwam ik kreupel thuis. Er was ooit een actie voor een goedkoop abonnement, waarvoor mensen langs de deuren gingen. Maar ik heb toen eerlijk gezegd: Bedankt voor het aanbod, maar ik zou er gratis nog niet heen willen.
    Ik kijk liever een film thuis.

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Hier is het prima, alleen in de zomer is het soms te koud doordat de airco dan te koud staat.

      Verwijderen

Reacties zijn welkom, maar kwetsende reacties naar mij of anderen, reclame en ook reacties met naar mijn mening onjuiste informatie worden niet geplaatst.
Over verwijderde of niet geplaatste reacties ga ik niet in discussie.