Welkom bij Zuinigaan

Dit weblog gaat over bezuinigen, consuminderen en nog meer, want een mens is tenslotte meer dan alleen een consuminderaar, of zo je wilt een vrek. In '07 kocht ik mijn huis, in december 2018 word ik 66 jaar en mag ik met pensioen, want dan krijg ik mijn AOW. Ik heb een pensioengat van 20 jaar. Ik verkeek mij op de kosten van een koophuis en constateerde dat ik financieel vanaf mijn 66e jaar nogal krap zou komen zitten, vooral vanwege het pensioengat. Dus daar ging ik wat aan doen en op deze weblog vind je mijn berichten hierover.

maandag 19 maart 2012

Boodschappen week 11

We hebben in de afgelopen week niet veel boodschappen gekocht en deels uit de voorraad gegeten. Dit is wat we kochten:


Week 11  12 - 19 maart 2012
WAT      *=aanbieding    @=afgeprijsd     WAAR PRIJS
peren, 7 stuks AH 1,15
bananen, 1 kg AH 1,15
dieethalvarine AH 0,64
chocolade hagelslag AH 1,10
chocolade vlokken AH 0,88
20+ smeerkaas, 2x 150 gr* AH 1,78
eieren, 6 stuks*  @ AH 0,51
makreel AH 2,20
gehakt, 1 kg* AH 4,00
spekreepjes AH 0,79
aardappelen, 3 kg* AH 0,99
rode kool, pot Supercoop 0,49
mosterd, 200 gr Action 0,45
yoghurt, 3x liter AH 1,53
yoghurt, 2x 0,5 liter AH 0,86
chileense rode wijn, biologisch* AH 2,99
limonadesiroop, 2 flessen supercoop 3,70
koeken, voor tractatie* AH 2,00
tucjes, 2 pakjes* AH 1,18
TOTAAL week 11 28,39

Nou moet je niet denken dat we de hele week samen alleen maar 1 pot rode kool hebben gegeten als groente. Dat is niet zo! We aten ook wortel, ui, paprika , spinazie, gepelde tomaten, prei. Dat kwam allemaal uit de voorraad.

Deze week in de AH aanbieding appels, courgette, broccoli. Verder vind ik er weinig interessants tussen, jij wel?

6 opmerkingen:

  1. Ik koop eigenlijk nooit bij de AH, dus daar kan ik niet veel over zeggen. Maar het lijstje ziet er netjes uit! Is dat trouwens speciale limonadesiroop? Hier kost het volgens mij iets van 0,60 per fles.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Ja, de schnitzels vind ik ook wel interessant en de gekookte gelderse worst. Mijn zoon heeft dat iedere dag mee naar school. De worst bedoel ik dan.

    BeantwoordenVerwijderen
  3. 1 kilo gehakt voor 4 euro?? Ik koop mijn gehakt ook altijd bij AH en dan kost het 4 euro voor 400 gram! Tecla

    BeantwoordenVerwijderen
  4. ik betaal bij AH voor 400 gram gehakt 4 euro! Tecla

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Het was een reclame! Alle gehakt ligt in de vriezer, ik heb het nog even nagewogen, maar het is echt 1000 gram rundergehakt voor 4 euro.

      Verwijderen