Ook de wijn die ik gehamsterd heb, de druiven, tortillas met sausjes en chorizo waren goed voor een flinke uitgave. Het meeste is gewoon ter aanvulling van de voorraad.
Wat de guacamole en tacosaus betreft: je kunt zulke sausen ook zelf maken, dat doe ik ook meestal, zeker de tacosaus. Maar voor als ik snel wil is het wel eens gemakkelijk. Wat hielp bij de beslissing, was dat ze nu voor de helft van de prijs waren.
Week 35 27 augustus - 3 september 2012 | ||
*=aanbieding @=afgeprijsd $ hamster | WAAR | PRIJS |
druiven, 4x 500 gr $ | AH | 3,98 |
minneola's, 6 stuks* | C1000 | 1,00 |
bananen, 5 stuks | AH | 1,00 |
avocado, 2x $ | AH | 0,99 |
knäckebröd, 2 pakken* | C1000 | 1,00 |
melk, 6 liter | AH | 2,64 |
achterham, 2x 150 gram $ | AH | 2,09 |
dieethalvarine | AH | 0,64 |
prei, 800 gr* | AH | 0,49 |
tomaten, * 3 stuks | AH | 0,38 |
uien, 2 kg | AH | 1,39 |
komkommer * | AH | 0,39 |
knoflook, biologisch | AH | 0,99 |
broccoli* | AH | 0,74 |
gedroogde tomaten op olie | Xenos | 1,50 |
chorizo, 2x $ | AH | 2,33 |
knakworstjes, 2 blikken* | C1000 | 1,00 |
kikkererwten, 2 kg | toko | 4,99 |
tofu, 2x 500 gr | toko | 2,30 |
zwarte peperkorrels, 250 gr | toko | 4,95 |
aardappelen, 2,5 kg* | C1000 | 1,00 |
tortillas 2 x 8 $ | AH | 1,89 |
guacamole en tacosaus $ | AH | 1,84 |
wijn, 2 flessen $ | AH | 4,99 |
zoute koekjes, 2 pakken* | C1000 | 1,00 |
TOTAAL week 35 | 45,51 |
De hamsteracties zijn toch wel heel aanlokkelijk!
Gisteren kocht ik artikelen die ik anders niet zou kopen: kaas, jong belegen nu voor €3,55 per kg. Dat is goedkoper dan de Euroshopper variant die ik anders altijd koop. Mmm, ik ben gek op kaas, ik ben er groot en sterk van geworden. Mijn opa van vaderskant, mijn vader en mijn moeder en mijn schoonvader werkten bij de zuivelfabriek en kochten als werknemer goedkope kaas. Er was altijd veel kaas in huis, zowel bij mijn grootouders, mijn ouders als bij mijn schoonouders. Kilo's gingen er per week door. Altijd 2e keus kaas, kaas met scheuren, kaas met boorgaten. Helemaal geen probleem, we sneden de slechte stukken er af en er bleef veel heerlijke kaas over.
En verder kocht ik gisteren noodles (raar woord eigenlijk, noedels zou ik zeggen) voor de helft van de prijs. Vooral jongste dochter vindt het heerlijk om bij lekkere trek een portie klaar te maken. Ik koop ze anders bijna nooit, maar voor de helft van de prijs is dat heel goed te doen en kan ik dochter lekker verwennen.
Ook kocht ik veel pakken kattenvoer voor de kat van oudste. Die kat (én haar vrouwtje natuurlijk) woont hier sinds bijna een jaar en houdt heel veel van het voer dat nu maar de helft kost. Je snapt dat daar flink wat van ingekocht wordt, voldoende voor de periode tot aan de volgende hamsterweken in februari volgend jaar.
Het blijft leuk om andermans boodschappenlijstje te zien! Ik gebruik bijvoorbeeld nooit peper. Maar op de acties a la twee halen, 1 betalen ben ik ook dol!
BeantwoordenVerwijderen